Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Cilt Bakım Ürünleri

Marka: Filife
Cilt bakım kremi, İçerisindeki buğday ruşeymi yağı, Omega 3 6 ve 9 vitaminleri sayesinde kırışıklıkları giderme de bir numaradır. İçeriğindeki antioksidanlar ve E vitamini sayesinde cilt elastikiyetini korur, yaşlanma etkileri gecikir, kırışıklıklar ve inçe çizgilerin görünümü azalır. Doku hasarını ..
120,00TL Vergiler Hariç:120,00TL
Cilt merhemi Balmumu, içeriğindeki A vitamini ile cildi yumuşatıp nemlendirirken aynı zamanda tıkanmış gözeneklerin temizlenmesinde yardımcı olur. Cildi adeta örterek bir katman oluşturur ve dış etkenlere karşı koruma altına alır. Ayçiçek yağı, içeriğindeki A ve E vitaminleri sayesinde antioksi..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: Filife
Sıkılaştırıcı tonik, içerisindeki ölmez çiçek hidrosolü, yanmış cildi nemlendirir ve böylece güneş yanıklarından gelen ağrıları dindirir. Yaşlanmanın etkilerini azaltır, ve UV ışınlarının verdiği zararları önler. Bu sayede cilt kanseri oluşumuna da engel olur. Güçlü bir antibiyotik ve mikrop karşıtı..
90,00TL Vergiler Hariç:90,00TL
Marka: Filife
-ARGAN yağı ile kaş kökleri güçlenir ve canlanır. Düzenli uygulama ile yeniden oluşuma katkı sağlar. -HİNT yağı kıl foliküllerinin beslenmesine katkı sağlar. -E VİTAMİNİ ise kaş kirpiklerin beslenip güçlenmesine yardımcı olur. -En önemli etkiyi sağlayan KARANFİL yağı kaşların ve kirpiklerin reng..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)